Szkolenia


Zespół trenerski STALWART MANACUS to praktycy, często posiadający doświadczenie zarówno w pracy wewnątrz organizacji, jak i w konsultingu. Rozumieją więc specyfikę Twojego biznesu oraz wyzwania z tym związane.

Zakres naszej działalności obejmuje rozwiązania zarówno na poziomie strategicznym, jak i programy rozwojowe dla grup pracowniczych na różnych poziomach organizacji.

Nasze know-how obejmuje następujące obszary:
1. Szkolenia „szyte na miarę”
2. Szkolenia otwarte


Nasz zespół trenerów wesprze Cię profesjonalnym doradztwem, umożliwiającym praktyczne wdrożenie nowych rozwiązań w Twojej organizacji.

Szkolenia
Szkolenia „szyte na miarę”

1. Szkolenia „szyte na miarę”

Do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy indywidualnie. Bardzo dbamy o to, aby nasze propozycje programowe odnosiły się do realiów firmy Klienta i rzeczywistych wyzwań zawodowych, z którymi spotykają się uczestnicy szkoleń. Rozwój rozumiemy jako proces oparty na małych, ale systematycznych postępach, które po pewnym czasie przynoszą oczekiwaną zmianę.

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie, uwzględniając specyfikę i potrzeby Twojej Firmy.

Skontaktuj się z nami

2. Szkolenia otwarte

Prowadzone przez nas szkolenia otwarte to propozycja dla osób, które pragną poszerzyć wiedzę w konkretnym temacie i wzbogacić własne doświadczenie o perspektywę różnych sektorów biznesu.

To również alternatywa dla firm, które chcą rozwijać indywidualnie swoich pracowników.

Naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych, jak i osób kierowanych na szkolenia przez przedsiębiorstwa.

Treść merytoryczna oraz metodyka każdego szkolenia została opracowana w oparciu o bogatą wiedzę oraz doświadczenie naszego zespołu trenerów.

Zawsze dbamy, aby realizowane szkolenie każdorazowo zostało dopasowane do oczekiwań oraz poziomu wiedzy i kompetencji poszczególnych uczestników.

Praca w niewielkich grupach i interaktywny charakter szkoleń, umożliwiają gruntowne przećwiczenie prezentowanych zagadnień.

Proponowane przez nas szkolenia są odpowiedzią na zapytania naszych Klientów.

Staramy się, aby w naszej ofercie znajdowały się szkolenia z najbardziej poszukiwanych i popularnych tematów.

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Rekrutacja pracowników – szkolenia

Jak wyglądają szkolenia HR?

Profesjonalna rekrutacja w oparciu o wywiad behawioralny.

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób pracujących lub planujących rozpocząć pracę w charakterze rekrutera, pracownika działu HR, a także dla menedżerów, którzy na co dzień uczestniczą w planowaniu, rekrutacji i selekcji kadr.

W prosty i przystępny sposób uczymy jak:

 • tworzyć opisy stanowisk, profile kandydatów i ogłoszenia rekrutacyjne,
 • przeprowadzać efektywny proces rekrutacji,
 • konstruować pytania behawioralne, badające określone kompetencje, sprawdzać stopień dopasowania kandydata do kultury organizacyjnej,
 • określać prawdopodobne zachowania kandydata po zatrudnieniu,
 • prowadzić rozmowy rekrutacyjne w profesjonalny, przyjazny sposób, który buduje markę osoby rekrutującej i potencjalnego pracodawcy.
Jak wyglądają szkolenia HR

Badanie potencjału pracowników

Warsztat Asesora

Szkolenie dla asesorów poszerza umiejętności prowadzenia badań kompetencji z wykorzystaniem metody Assessment Center (AC) oraz Development Center (DC).
Kierowane jest do osób:

 • przygotowujących się do pełnienia funkcji asesora,
 • pracowników działów HR – rekruterów, specjalistów, HR biznes partnerów, menedżerów,
 • menedżerów zespołów, którzy chcę mocniej zaangażować się w proces rozwoju swoich pracowników,
 • konsultantów i trenerów biznesowych.

Warsztat Asesora jest praktycznym szkoleniem ukierunkowanym na:

 • tworzenie trafych opisów kompetencji oraz profilu kompetencyjnego oraz doborze kompetencji do celów sesji AC/DC,
 • przygotowanie odpowiednich zadań do konkretnego projektu, oceny kompetencji w zadaniach,
 • konstruowania raportów i zestawiania danych, które umożliwiają obiektywne porównywanie uczestników sesji pod kątem badanych kompetencji,
 • przekazywania informacji zwrotnej uczestnikom sesji tak, by czuli się pozytywnie zmotywowani, świadomi jak mogą wykorzystywać swoje mocne strony w codziennej pracy oraz jakie kompetencje i umiejętności mają rozwijać i w jaki sposób to robić.

Zwieńczeniem warsztatu jest symulacja procesu AC lub DC. Oferujemy tez możliwość dalszego kształcenia Asesorów, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności jako praktykanci, w prowadzonych przez nas sesjach AC i DC.

Na czym polegają szkolenia menedżerskie?

Akademia Menedżera

Akademia Menedżera to kompleksowy projekt szkoleniowy, który pozwala poznać skuteczne techniki menedżerskie, kluczowe w aspekcie skuteczności, reakcji na zmiany czy osiągania celów. Uczestnicy Akademii będą mogli wzmocnić swoje umiejętności kierownicze, doskonalić umiejętności efektywnego komunikowania się i radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych i w trudnych rozmowach z pracownikami, wzmacniać kompetencje budowania zaangażowania pracowników, zweryfikować swój sposób planowania i organizacji pracy, a także poznać narzędzia psychologiczno-coachingowe lub usystematyzować swoją wiedzę o psychologicznych aspektach kierowania zespołem. Akademia Menedżera składa się z trzech modułów:
I. Skuteczny menedżer
II. Zarządzanie zespołem. Budowanie efektywnego zespołu
III. Komunikacja jako meta kompetencja menedżera

Szkolenie menedżerskie przeznaczone jest dla każdego, kto w swojej pracy zarządza lub będzie zarządzał ludźmi – liderzy zespołów, menedżerowie projektów, kadra kierownicza średniego i wyższego szczebla oraz dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć swoją efektywność menedżerską.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Cię do zarejestrowania
aplikacji w naszej bazie.

Aplikuj

Sprawdź aktualne oferty

Wyselekcjonowane
oferty pracy

Szukaj