Coaching

Wspieramy naszych Klientów w osiągnięciu trwałego wzrostu kompetencji pracowników, a w konsekwencji – wzrostu wyników – poprzez coaching.

Pracujemy z liderami na różnych szczeblach organizacji, pomagając im spojrzeć na siebie i swoje działania z innej niż dotychczas perspektywy.

W trakcie coachingu identyfikują swoje naturalne talenty, uczą się w pełni z nich korzystać, ustalają bardziej konkretne cele, optymalizują działania, podejmują coraz trafniejsze decyzje.

Metody pracy ściśle dopasowujemy do celu firmy oraz potrzeb i charakteru pracowników i zespołów. Podczas naszych programów coachingowych uczestnicy nie tylko nabywają wiedzę i umiejętności, ale osiągają wymierne, mierzalne rezultaty. Zmiany znajdują odzwierciedlenie także w obszarze jakości życia organizacji.


Metody pracy ściśle dopasowujemy do celu firmy oraz potrzeb i charakteru pracowników i zespołów.

Podczas naszych programów coachingowych uczestnicy nie tylko nabywają wiedzę i umiejętności, ale osiągają wymierne, mierzalne rezultaty. Zmiany znajdują odzwierciedlenie także w obszarze jakości życia organizacji.

Działamy w oparciu o stały zespół doświadczonych coachów. Są to osoby pracujące w różnych obszarach biznesu, psychologowie, menedżerowie znanych polskich i międzynarodowych firm.

Nasze programy coachingowe spełniają wszystkie kryteria wymagane przez międzynarodową organizację coachingową International Coach Federation (ICF).

Coaching

Czym jest coaching?

Czym jest coaching?

Coaching jest procesem rozwoju, w którym Klient (tzw. Coachee) otrzymuje wsparcie Coacha w samodzielnym dokonywaniu zmiany, bazując na własnych odkryciach, wnioskach i zasobach.

Jest zorientowany na teraźniejszość i przyszłość, ponieważ przeszłości nie możemy zmienić (choć możemy z niej czerpać jako zasobu). Cele coachingu mogą być związane zarówno z zawodową, jak i osobistą sferą naszego życia.


Coaching – dla kogo jest?

Coaching pomaga przekraczać bariery, rozszerzać strefę komfortu (choć, paradoksalnie, ta zmiana najczęściej odbywa się przez utratę dotychczasowej strefy komfortu).

Dzięki procesowi coachingu możemy poznać lepiej samego siebie, podnieść poczucie własnej wartości, znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, przygotować się i wdrożyć w naszym życiu zmiany.

Możemy przyjrzeć się sobie w różnych rolach, które na co dzień pełnimy. W otoczeniu, w którym żyjemy.

Możemy zmienić te obszary, które chcemy przekształcać, rozwijać, pomniejszać, zniwelować.


Jaki jest cel coachingu?

Cel coachingu nie musi być sprecyzowany. Coachee nie musi dokładnie wiedzieć, czego chce i co konkretnie chciałby zmienić. Wystarczy, że czuje, że „coś” chciałby zmienić lub „coś” nie działa tak, jakby chciał. Bywa też tak, że Coachee w trakcie sesji chce zmienić cel na inny, który w danym momencie staje się istotny.

Rolą Coacha jest pomóc nakreślić Coachee ważne dla niego obszary. Coach nie daje rozwiązań, nie sugeruje, co jest dobre, a co złe. Coach nie daje rozwiązań, nie sugeruje, co jest dobre, a co złe. Co robi Coach? Uważnie słucha Coachee, zadaje pytania, które przybliżają Coachee do celu, podsuwa materiały edukacyjne i inspiracyjne, motywuje. Towarzyszy i wspiera.

Czasami wystarczy jedna owocna sesja, czasami kilka spotkań. Sposób pracy w coachingu jest bardzo indywidualny i zależy zarówno od samej osoby Coachee, celów, które chce osiągnąć, jak i metod, które będą w jego / jej przypadku będą skuteczne, otoczenia, w którym aktualnie przebywa, nowych potrzeb, które mogą pojawić się w procesie coachingowym, a także uczucia zaufania i wsparcia w relacji z Coachem.


Jak to wygląda organizacyjnie?

 • Sesja standardowo trwa ok. 1 – 1,5 godziny
 • Ilość sesji ustala się indywidualnie, zazwyczaj to 4-8 sesji. Po 4 sesjach decydujemy, czy potrzebne są dalsze sesje
 • Sesje mogą się odbywać zdalnie lub w jakimś wybranym przez Coachee miejscu

Rodzaje coachingu

Oferujemy

EXECUTIVE COACHING


 • Skierowany do najwyższego szczebla kierowniczego
 • Pomocny dla menedżerów w sytuacjach dużych zmian w organizacji i w realizacji wyzwań przed którymi stoją (m.in. kształtowanie strategii firmy, zarzadzanie zasobami, pozyskiwanie nowych projektów, inwestycje, restrukturyzacje, kształtowanie kultury organizacyjnej, współpraca z partnerami biznesowymi i reprezentacja firmy)

LEADRESCHIP COACHING


 • Przydatny szczególnie, jeśli menedżer rozpoczyna karierę kierowniczą / dyrektorską
 • Celem jest rozwijanie kompetencji i umiejętności przewodzenia i motywowania, budowania zaangażowania, stawiania celów i dzielenia się wizją z zespołami
 • Gdy menedżer chce rozwijać nowe umiejętności i wymaga wsparcia w trudnym momencie kariery

ON THE JOB COACHING


 • Skupia się na rozwoju kompetencji podczas wykonywania pracy. Coach bierze udział w omawianiu wydarzeń codziennej pracy Coachee, wspiera Coachee w podnoszeniu kompetencji zawodowych

LIFE COACHING


 • Koncentruje się na planowaniu życia i osiąganiu celów osobistych
 • Obejmuje także umiejętność organizowania równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym

COACHING BIZNESOWY


 • Dedykowany jest dla osób, które powadzą własny biznes lub chcą go zmienić lub rozwinąć oraz dla osób, które planują go otworzyć
 • Celem jest kształtowanie postawy pro aktywnej i wspieranie rozwoju ich biznesów

CAREER COACHING


 • Coaching kariery to profesjonalne wsparcie w zakresie rozwoju kariery i poszukiwania pracy.
Czytaj więcej

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Cię do zarejestrowania
aplikacji w naszej bazie.

Aplikuj

Sprawdź aktualne oferty

Wyselekcjonowane
oferty pracy

Szukaj