Career Coaching


Oferujemy programy coachingowo – konsultacyjne, zawierające zestaw konkretnych narzędzi i wskazówek, które wspierają osiągnięcie celów.

Chcesz spróbować? Spodziewaj się, że korzystając z coachingu zawodowego podejdziesz do wszelkich zadań związanych z kształtowaniem swojej kariery z większym spokojem, a osiąganie celów stanie się dużo łatwiejsze i skuteczniejsze.


Career Coaching

Dla kogo?

Coaching kariery - dla kogo jest?

Coaching kariery – dla kogo jest?

Career Coaching jest dla Ciebie, jeśli:

  • wysyłasz dużo CV, a odpowiedzi jest bardzo mało lub nie ma ich wcale,
  • bierzesz udział w spotkaniach rekrutacyjnych, jednak ofertę pracy dostaje wciąż ktoś inny,
  • czujesz się niepewnie na rynku pracy i nie masz przekonania do słuszności aktualnej ścieżki zawodowej,
  • chcesz powrócić do pracy po dłuższej przerwie,
  • przygotowujesz się do zmiany pracy,
  • nie znasz obecnego rynku pracy i chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę, jak przebiega proces rekrutacji, jakie są trendy,
  • chcesz się dowiedzieć, jak wyróżnić się swoim CV na tle wielu innych oraz przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej,
  • chcesz osiągnąć większą satysfakcję z życia zawodowego,
  • potrzebujesz długofalowego planowania kariery zawodowej i identyfikacji narzędzi do osiągnięcia założonych celów.

Dlaczego warto skorzystać z coachingu kariery?


Skorzystanie z coachingu zawodowego pozwala zlikwidować wiele nieprzyjemnych okoliczności związanych z zarządzaniem swoją karierą. Przede wszystkim – niweluje poczucie osamotnienia w zmianie pracy, braku odpowiedniego wsparcia i lęku, który towarzyszy tego typu działaniom.

Z profesjonalnym wsparciem dużo łatwiej jest odpowiedzieć sobie na najistotniejsze pytania związane z zawodową przyszłością, która ma przełożenie na całe nasze życie.


Zarządzanie karierą to bardzo odpowiedzialne zadanie, które niestety zbyt często pozostawiamy przypadkowi.


Career coaching jest ponadto skuteczną metodą zapobiegania wypaleniu zawodowemu, ale i interwencji w sytuacji, kiedy już czujemy się wypaleni. Jest to świetne narzędzie nie tylko w obliczu wielkich zmian, ale i dla utrzymania wysokiej motywacji i satysfakcji ze swoich dotychczasowych osiągnięć zawodowych.

3.


Coaching kariery jest sposobem na przyjrzenie się sobie w sytuacji, kiedy utraciliśmy motywację w pracy, czujemy się zmęczeni / znużeni pracą, odczuwamy stres w pracy


Jeśli stajesz przed trudnymi wyborami, to coaching kariery pozwoli podjąć decyzje świadomie. Pomoże Ci m.in. przeanalizować, zrozumieć i zniwelować blokady, które powodują, że wysyłasz CV, ale nie jesteś zapraszany na rozmowy lub zaproszeń jest mało i nie kończą się one propozycją pracy.

Coaching kariery w Stalwart Manacus – co nas wyróżnia?

Naszych Coachów kariery wyróżnia połączenie wiedzy o rynku pracy, znajomości tradycyjnych i najnowszych narzędzi rekrutacyjnych, doświadczenia w coachingu i doradztwie oraz znajomość psychologicznych narzędzi pracy ze zmianą.

Realizując usługę Career Coaching, nasi specjaliści pracują zarówno z kandydatami, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i z osobami, które aktywnie kształtują swoją ścieżkę kariery.

W pracy z klientami pomagają odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące pracy zawodowej (m.in. o to czy pracować na etacie, czy założyć własną firmę). Przeprowadzone procesy pomagają zaś podjąć trafniejsze decyzje w szybszym czasie i z większym przekonaniem.

Czujesz, że to rozwiązanie dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu! Porozmawiamy o Twojej aktualnej sytuacji i potrzebach, opowiemy o szczegółach i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Zapraszamy!

Nasz coach kariery

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Cię do zarejestrowania
aplikacji w naszej bazie.

Aplikuj

Sprawdź aktualne oferty

Wyselekcjonowane
oferty pracy

Szukaj