Rozwój


Stawiamy na naukę i wymianę doświadczeń.

Pomożemy rozwijać Ci umiejętności i postawy, które są niezbędne dla zapewnienia Twojej Firmie prawdziwej przewagi konkurencyjnej.

Oferujemy rozwiązania wspierające rozwój pracowników. Są to zarówno pojedyncze sesje coachingowe lub szkoleniowe, jak i pełne programy rozwojowe. Mogą być one „uszyte” dla konkretnej osoby, grupy osób czy organizacji. Pracujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami, oferując licencjonowane i autorskie know-how.

Programy szkoleń realizowanych przez nasz zespół są konstruowane i realizowane na podstawie dogłębnej analizy potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Wspieramy je profesjonalnym doradztwem, umożliwiającym praktyczne wdrożenie nowych rozwiązań w organizacjach naszych Klientów.


Rozwój umiejętności i postawy w firmie
Coaching

Coaching

Wspieramy naszych Klientów w osiągnięciu trwałego wzrostu kompetencji pracowników, a w konsekwencji – wzrostu wyników – poprzez coaching. Pracujemy z liderami na różnych szczeblach organizacji, pomagając im spojrzeć na siebie i swoje działania z innej niż dotychczas perspektywy.

Career Coaching

Career Coaching

Coaching kariery to profesjonalne wsparcie w zakresie rozwoju kariery i poszukiwania pracy. Jest to proces, w którym towarzyszy nam Coach i w którym poznajemy siebie, możemy spojrzeć na swoją karierę z różnych perspektyw, odkrywamy nowe możliwości i otrzymujemy narzędzia, które wspierają osiągnięcie naszych celów oraz satysfakcję z pracy.

Szkolenia

Szkolenia

Zespół trenerów STALWART MANACUS wspiera profesjonalnym doradztwem, umożliwiającym praktyczne wdrożenie nowych rozwiązań w organizacjach naszych Klientów.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Cię do zarejestrowania
aplikacji w naszej bazie.

Aplikuj

Sprawdź aktualne oferty

Wyselekcjonowane
oferty pracy

Szukaj