Odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane w naszym serwisie internetowym były rzetelne i aktualne, niemniej jednak zawsze pozostaje ryzyko pojawienia się błędów. Ryzyko wynikające z podejmowania decyzji na podstawie informacji zamieszczonych w naszym serwisie oraz ewentualna odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na użytkowniku serwisu. Www.stalwart-manacus.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody będące wynikiem korzystania z niniejszego serwisu internetowego. Prezentowane w naszym serwisie produkty, usługi itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

 

Prawa autorskie

Żadna część serwisu internetowego www.stalwart-manacus.pl nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana, elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli strony www.stalwart-manacus.pl. Wszystkie znaki firmowe i towarowe użyte w prezentowanych stronach należą do ich właścicieli i służą wyłącznie jako prezentacja.

Wszystkie treści, fotografie oraz filmy zamieszczone na stronie internetowej – www.stalwart-manacus.pl – objęte są PRAWEM AUTORSKIM, które zapewnia im ochronę prawną. Zgodnie z obowiązującą ustawą o Prawach autorskich i prawach pokrewnych. (http://www.prawoautorskie.gov.pl/).

 

Ochrona danych osobowych

Użytkownikom naszego serwisu zapewniamy ochronę i poszanowanie ich prywatności. Wszelkie dane, które otrzymujemy w ramach kontaktów z użytkownikami serwisu poprzez formularz podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy użytkownik ma prawo żądać wprowadzenia zmiany lub usunięcia uprzednio udostępnionych nam danych osobowych wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest STALWART MANACUS Anna Podlaska Anna Hałubiec s.c., z siedzibą przy ul. Mieszczańskiej 27/66, 50-201 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełną informację na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności.

 

Cieszy nas fakt, że znaleźli Państwo czas dla Stalwart Manacus. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Stalwart Manacus

Wrocław, Polska

ul. Mieszczańska 27/66, 50-201

Telefon: +48 509 660 343

Warszawa, Polska

ul. Lindleya 16, 02-013

Telefon: +48 509 660 343

Londyn, Anglia

Unit 13 The Redlands Business Centre, Coulsdon CR5 2HT
Telefon: +44 (0)208 763 9847