Odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane w naszym serwisie internetowym były rzetelne i aktualne, niemniej jednak zawsze pozostaje ryzyko pojawienia się błędów. Ryzyko wynikające z podejmowania decyzji na podstawie informacji zamieszczonych w naszym serwisie oraz ewentualna odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na użytkowniku serwisu. Www.stalwart-manacus.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody będące wynikiem korzystania z niniejszego serwisu internetowego. Prezentowane w naszym serwisie produkty, usługi itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

 

Prawa autorskie

Żadna część serwisu internetowego www.stalwart-manacus.pl nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana, elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli strony www.stalwart-manacus.pl. Wszystkie znaki firmowe i towarowe użyte w prezentowanych stronach należą do ich właścicieli i służą wyłącznie jako prezentacja.

Wszystkie treści, fotografie oraz filmy zamieszczone na stronie internetowej – www.stalwart-manacus.pl – objęte są PRAWEM AUTORSKIM, które zapewnia im ochronę prawną. Zgodnie z obowiązującą ustawą o Prawach autorskich i prawach pokrewnych. (http://www.prawoautorskie.gov.pl/).

 

Ochrona danych osobowych

Użytkownikom naszego serwisu zapewniamy ochronę i poszanowanie ich prywatności. Wszelkie dane, które otrzymujemy w ramach kontaktów z użytkownikami serwisu poprzez formularz podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy użytkownik ma prawo żądać wprowadzenia zmiany lub usunięcia uprzednio udostępnionych nam danych osobowych wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.

 

Informujemy, że Administratorem zbioru danych osobowych jest Stalwart Manacus, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mieszczańskiej 27/66, 50-201. Zbiór został zarejestrowany w GIODO pod nr 088014. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dotyczą podane dane przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz żądania prawa usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 

Cieszy nas fakt, że znaleźli Państwo czas dla Stalwart Manacus. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Stalwart Manacus

Wrocław, Polska

ul. Mieszczańska 27/66, 50-201

Telefon: +48 509 660 343

Warszawa, Polska

ul. Lindleya 16, 02-013

Telefon: +48 731 791 947

Londyn, Anglia

Unit 13 The Redlands Business Centre, Coulsdon CR5 2HT
Telefon: +44 (0)208 763 9847