Precyzyjnie i dyskretnie

Stalwart Manacus dokładnie wie, gdzie szukać wartościowych ludzi.
Jesteśmy zespołem head hunterów specjalizującym się się w poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na stanowiska menedżerskie.
Szczegółowo identyfikujemy Twoje potrzeby. Docieramy tylko do tych osób, które najlepiej spełniają Twoje wymagania.

Zespół konsultantów branżowych metodycznie przeszukuje rynek. Z Tobą kontaktuje się jeden człowiek – Koordynator Prowadzący. To on przedstawi Ci wyniki według ściśle ustalonego harmonogramu.

Szanujemy Twój czas.

W naszym rozumieniu proces rekrutacji to współpraca trzech, jednakowo zaangażowanych Stron: Klienta, Nas i Kandydata. Kluczem do sukcesu jest inspirujące spotkanie – podobne spojrzenie na biznes, wspólne cele i ciekawa perspektywa. Naszą rolą jest dotarcie do właściwych Kandydatów, przekazywanie ważnych informacji na czas i umożliwienie Stronom spotkania. O wyniku rozmów decyduje Klient i Kandydat.

Mocną stroną STALWART MANACUS jest stałość zespołu konsultantów, która buduje naszą wiedzę o Kandydatach i Kliencie, tym samym zapewniając Stronom komfort współpracy. Konsultanci STALWART MANACUS są ekspertami w zakresie branż, do których rekrutują.

Prześlij swoją aplikację

Zapraszamy Państwa do zarejestrowania aplikacji w naszej bazie.

Aplikuj

Administratorem Państwa danych osobowych jest STALWART MANACUS Anna Podlaska Anna Hałubiec s.c.,
z siedzibą przy ul. Mieszczańska 27/66, 50-201 Wrocław.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania współpracy. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych wychysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.
Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych znają Państwo w naszej Polityce prywatności.

Cieszy nas fakt, że znaleźli Państwo czas dla Stalwart Manacus. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Stalwart Manacus

Wrocław, Polska

ul. Mieszczańska 21/9, 50-201

Telefon: +48 509 660 343

Warszawa, Polska

ul. Lindleya 16, 02-013

Telefon: +48 509 660 343

Londyn, Anglia

Unit 13 The Redlands Business Centre, Coulsdon CR5 2HT
Telefon: +44 (0)208 763 9847